meble ogrodowe

Choć wielkimi krokami zbliża się do nas jesień – wciąż możemy jeszcze liczyć na kilka cieplejszych chwil w naszych ogrodach. Korzystajmy póki możemy, później będziemy coraz rzadziej spędzać czas na świeżym powietrzu. A przecież nie jest tajemnicą, że im więcej spędzamy go na zewnątrz, tym lepiej funkcjonują nasze organizmy. Któż nie chciałby pozwolić sobie na jesienny relaks w ogrodzie na wygodnych, a przy tym designerskich meblach?

Zalety zestawów

Zestawy mebli ogrodowych mają wiele zalet. Możemy zdecydować się na nie szybko i mieć pewność, że będą ze sobą współgrać. Uzupełniać się, pasować do siebie nawzajem. Dobry wybór sprawia, że zyskujemy wyposażenie naszego tarasu, balkonu lub ogrody, które pięknie dopełnia aranżacji okolic naszych domów. Dodatkowo, zdarza się, że zestawy są tańsze, niż meble kompletowane samodzielnie. Dziś chcemy przedstawić Wam zestaw mebli ogrodowych, obok którego nie sposób przejść obojętnie

Bilbao Corner – król relaksu w ogrodzie

Zestaw mebli ogrodowych marki Miloo – Bilbao Corner, ma wszystko to, czego potrzeba nam do wypoczynku w ogrodzie. Zmieszczą się tu domownicy oraz przyjaciele. Składa się z czterech elementów – lewej kanapy dwuosobowej, prawej kanapy trzyosobowej, elementu narożnego oraz uroczego, a zarazem funkcjonalnego stolika, który zawsze warto mieć pod ręką (wszak filiżanka z kawą lub herbatą, książka czy laptop muszą być czasem na chwilę gdzieś odłożone).

meble ogrodowe

Wspomniany zestaw wykonano z eco-rattanu 6 mm R13. Jest w bardzo uniwersalnym, stonowanym, szaro-beżowym kolorze. Użyto tu także tkaniny M15.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ