Artykuły dla ptaków vidaXL Karmnik dla ptaków, wiejski sklepik 170120

Koniec jesieni to okres, gdy zaczynamy coraz bardziej myśleć o świętach i nadchodzącej zimie. To także moment, gdy naszej pomocy szczególnie potrzebują najmniejsi, w tym także i ptaki, które często nie radzą sobie z szukaniem pożywienia zimą. Dlatego też ważne jest, aby mogły one również cieszyć się z nadchodzących świąt mając przede wszystkim, co jeść! Zawieś więc w swoim ogródku domek lęgowy lub karmnik dla ptaków!

Domek lęgowy

Emsa Domek lęgowy dla ptaków LANDHAUS 514126

Emsa Domek lęgowy dla ptaków LANDHAUS to ciekawy domek przeznaczony dla małych ptaków. Do środka możemy nasypać trocin lub siana albo jedzenia na zimę. Wykonany jest z tworzywa sztucznego i posiada z przodu otworek, dzięki któremu do środka przedostaną się najmniejsze zwierzaki. Jest kolorowy, pozytywny i bardzo wyrazisty!

Nietypowy karmnik

Artykuły dla ptaków vidaXL Karmnik dla ptaków, wiejski sklepik 170120

Drugą propozycją jest absolutnie nietypowy karmnik dla ptaków! vidaXL Karmnik dla ptaków, wiejski sklepik to wykonany z drewna sosnowego model, który jest kolorowy i stylizowany na wiejską budowlę. Posiada otwierany dach, przez który swobodnie można nasypać do środka nasion czy innego jedzenia dla ptaków. Ma także specjalne otwory, który pozwalają na rozłożenie karmy przy podstawie domku. Ma również mocowanie na środku daszku, dzięki czemu możemy zawiesić karmnik na drzewie!

Dla tych, którym brak drzewa

Eva Solo 571048

Nie każdy ma chęć, by umieszczać karmnik na swoim drzewie. Rozwiązaniem jest model Eva Solo, czyli klasyczny karmnik, który możemy zamontować na szybie. Posiada kształt kuli i ma bardzo nowoczesne wydanie. Świetnie przykuwa uwagę, a oprócz tego swoją konstrukcją przypomina gniazdo lęgowe. Wykonane jest z solidnych materiałów, odpornych na czynniki atmosferyczne. To znakomita propozycja dla każdego.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ