poduszka ogrodowa

Meble ogrodowe wykonuje się z różnych materiałów. Jednak wszyscy wiemy, że i tak najważniejsze sa poduszki, które zapewniają nam miękkie i wygodne posłanie. Dzięki nim wypoczynek jest odprężający, a my pozostajemy w pełni zrelaksowani. Nie wszystkie meble ogrodowe posiadają w zestawie poduszki – dlatego też warto dokupić je dodatkowo.

Poduszki ogrodowe

Jednym z rodzajów poduszek są modele przeznaczone specjalnie do huśtawek ogrodowych. Często siada na nich wiele osób, więc w naturalny sposób się brudzą. Dobrze wybrać model, który posiada zdejmowaną poszewkę, którą możemy w razie potrzeby w łatwy sposób wyprać. Kupując poduszki postawmy na żywe kolory, które nie będą tak szybko się niszczyć i brudzić.

Jeśli posiadamy w naszym ogrodzie leżak lub planujemy jego zakup – wybierzmy także poduszki, które odmienią ich wygląd. Są bardzo funkcjonalne i często posiadają ozdobne motywy – paski, kratę, kwiaty czy wiele, wiele innych. Należy je dopasować do rodzaju naszego mebla. Inne poduszki będą pasować do leżaka rozkładanego, a inne do modelu z regulowanym oparciem. Jeśli nasza leżanka znajduje się blisko basenu – postawmy na poduszkę z wodoodpornego materiału.

Poduszki na fotele i kanapy

Oczywiście nie zapominajmy też o najpopularniejszych meblach ogrodowych. Mowa tutaj oczywiście o krzesłach, fotelach i kanapach. Ich ceny nie są wysokie, a dodatkowo posiadają one szeroką gamę zarówno kolorystyczną, jak i wzorniczą. Krzesełka z poduszkami są znacznie wygodniejsze, jednak przed zakupem warto wybrać model dopasowany do wielkości oparcia czy siedziska.

Jeśli nasza sofa lub fotel ogrodowy jest plastikowy – nie obejdzie się bez poduszek. To znakomite rozwiązanie do mebli z tworzyw sztucznych, drewna, rattanu czy wikliny. Poduszki zapewniają nie tylko wygodę, ale również i nowoczesny wystrój wszystkich mebli. Ciekawą poduszkę znajdziecie m.in. na Okazje.info.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ