Temat ekologii nieustannie przewija się w informacjach, które docierają do nas z mediów. Przeplatany tematem oszczędności sprawia, że zaczynamy zastanawiać się jakie rozwiązania zastosować we własnym domu, by być zarówno proekologicznym, jak i oszczędnym. Okazuje się, że jest to bardzo proste. Wystarczy, dla przykładu, wykorzystać energię słoneczną – choćby w lampach solarnych, które umilą nad ciepłe letnie wieczory w ogrodzie.

Lampa solarna LED 5522259 marki ALS

Ciekawą propozycją dla naszego ogrodu lub tarasu może okazać się niewielka biała lampa solarna LED New Genova, w której umieszczono białą lampę LED. Jej kształt przypomina świecznik wykonany z ceramiki. Poza tym, że będzie ona doskonałym źródłem światła po zmroku – pięknie ozdobi nasz ogród (zarówno w dzień, jak i w nocy).

Leds Electra 10-8790-Y4-M1

Kolejną propozycją zapewniającą nam „darmowe oświetlenie” w ogrodzie jest lampa solarna hiszpańskiej marki Leds – Electra 10-8790-Y4-M1. Wyróżnia się ona nowoczesną stylistyką. Jej prosty, a zarazem ciekawy design sprawdzi się w najróżniejszych aranżacjach ogrodu. Lampa ma 45 cm wysokości, a jej średnica to 8 cm. Z kolei średnica jej podstawy wynosi 13 cm. Produkt wykonano ze stali nierdzewnej AISI 202 (co jest niezmiernie ważne, biorąc pod uwagę zmieniające się czynniki atmosferyczne) oraz z tworzywa sztucznego.

Najpopularniejsze lampy solarne znajdziecie w rankingu popularności Okazje.info.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ