W naszym klimacie warto pomyśleć o zadaszonym tarasie. Lato, choć bywa gorące, często zaskakuje nas ulewnymi deszczami. Mimo że wysoka temperatura mogłaby nam pozwolić na przebywanie na świeżym powietrzu – opady skutecznie odwodzą nas od tego. Nikt przecież nie lubi moknąć! Jeśli przy naszym domu nie ma zadaszonego tarasu – warto pomyśleć o zakupie wiaty ogrodowej. Z kolei jeśli nie posiadamy garażu – warto pomyśleć o zadaszeniu, które ochroni nasze pojazdy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Relaks

Wiata ogrodowa, na przykład taka jak Uran 300/520, pozwala nam zyskać miejsce w naszym ogrodzie, które będzie sprzyjało relaksowi. Dzięki niej już niestraszny będzie nam ciepły, letni deszcz. Nie przeszkodzi nam w spotkaniach z rodziną i przyjaciółmi przy grillu, ani w spędzaniu czasu na świeżym powietrzu z dobrą książką.

Praktyczne wykorzystanie

Jeśli zależy nam na stworzeniu przestrzeni, w której zaparkujemy swoje auto – warto pomyśleć o stabilnej, a jednocześnie prostej i przestronnej wiacie samochodowej Lilija Duo. Swobodnie zmieści się pod nią jeden samochód osobowy. Dzięki zadaszeniu ochronimy pojazd przed nagrzewaniem i słońcem (będzie nam chłodniej w upalne dni), różnego rodzaju zanieczyszczeniami oraz przed opadami deszczu lub śniegu.

Budowa

Wiata ogrodowa Uran 300/520 posiada dach pulpitowy o delikatnym spadku (pokryty pleksi). Pozwala on na docieranie promieni społecznych. Z kolei wiata samochodowa Lilija Duo, wykonana z impregnowanego drewna, została wyposażona w płaski dach pokryty profilowaną płytą PCV. Dzięki temu będzie ona chronić nasze samochody nie tylko przed opadami, ale też przed promieniowaniem słońca. Wiele wiat ogrodowych znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/dom-i-ogrod/wiaty-ogrodowe/

Postawienie wspomnianych wiat nie wymaga od nas większego remontu. Mało tego! Montaż możemy przeprowadzić samodzielnie – będziemy potrzebować jedynie przygotowanego wcześniej podłoża (np. wylewka betonowa, bloczki betonowe, kostka brukowa) pomocnika do współpracy i prostych narzędzi. 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ