Lampki świąteczne Lampki choinkowe Konstsmide 3761-103, Wewnętrzne, LED, Ciepły biały

Zewnętrzne lampki wyglądają bardzo pięknie – doskonale wprowadzają świąteczny nastrój i atmosferę, a do tego wyglądają po prostu uroczo. Warto na nie postawić, jeśli chcemy odpowiednio przyozdobić nasz dom czy fasadę. Jakie więc lampki wybrać? Spójrz na nasz przegląd!

Lampki zewnętrzne w formie gwiazdek

Lampki świąteczne Lampki choinkowe Konstsmide 3761-103, Wewnętrzne, LED, Ciepły biały

Pierwszą propozycją są Konstsmide 3761-103 – czyli świetlny łańcuch typu LED, który znakomicie nadaje się do stosowania na zewnątrz. Posiada wzór w drobne, urocze gwiazdki oraz emituje ciepłe, białe światło. Przeznaczony jest do użytku zewnętrznego, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie. Doskonale oświetli balustradę, drzwi wejściowe czy kolumnę. To znakomita dekoracja nie tylko na Boże Narodzenie, ale także i na cały okres zimowy. Zasilana jest bateriami. Posiada 80 czujników LED, które świecą w czasie 6 lub 9 godzin.

Świetlny łańcuch nad głowami

wideShop LAMPKI ŚWIĄTECZNE 15m 400LED

Cudowną ozdobą świąteczną są wideShop LAMPKI ŚWIĄTECZNE 15m. To świetne lampki, które sprawdzą się jako zewnętrzne oświetlenie elewacji, dachu czy okien. Mogą także posłużyć jako lampki na choinkę. Po prostu znakomicie wyglądają i są bardzo użyteczne. Posiadają aż 400 diod typu LED, każdą o barwie białej, ciepłej. Przeznaczone są zarówno do stosowania na zewnątrz, jak i zewnątrz. Dzięki zastosowaniu diod LED są one oszczędne i nie chłoną tyle energii, co inne źródła światła. Dodatkowo posiadają stopień ochrony IP44, który oznacza, że możemy z nich korzystać na zewnątrz, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Po więcej zwariowanych pomysłów na świąteczne lampki warto zajrzeć na zaprzyjaźnioną Mojbalkon.pl.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ