Pozostałe urządzenia grzewcze Parasol grzewczy z podstawą ratanową 76 x 220 cm

Jesień zdecydowanie nie zachęca do przesiadywania na tarasie. Jednak jeśli jest to nasze ulubione miejsce – czemu nie skorzystać z lekkich wieczorów? Oczywiście jest zimno, więc warto zaopatrzyć się w gruby koc, ale to czasem nie wszystko. Wtedy z pomocą domowemu tarasowi przyjdzie ogrzewanie tarasowe. Choć może się wydawać, że to nie jest dobry pomysł – to jednak parasole grzewcze zdobywają coraz to większą popularność, albowiem pozwalają odkryć zupełnie nowe, jesienne i zimowe oblicze naszego ogrodu!

Ogrzewanie gazowe w ogrodzie

Choć kiedyś wydawać by się mogło, że ogrzewanie ogrodowe może nie mieć sensu, to jednak – parasole ogrodowe cieszą się coraz to większym powodzeniem. Przede wszystkim przeznaczone są całkowicie do użytku zewnętrznego, więc nie nadają się do stosowania w domu. Znajdą jednak swoje miejsce właśnie na tarasach, patio czy dużych balkonach. Ogrzewają powietrze pod postacią specjalnego gazu płynnego – ukrytego w doli, w postaci butli. Spalając się emituje ono światło podczerwone, które przez człowieka odbierane jest jako ciepło. Dzięki temu możemy siedząc w pobliżu odczuwać temperaturę nawet 20 stopni!

Pozostałe urządzenia grzewcze Parasol grzewczy z podstawą ratanową 76 x 220 cm

Co jest ciekawego w ogrzewaniu gazowym? Przede wszystkim to, że zapewnia nam ono pełną swobodę – urządzenie możemy dowolnie przenosić, a ciepło jest emitowane zaraz po uruchomieniu. Wiele tego typu produktów posiada również wygodny daszek, który sprawia, że ciepło nie rozprasza się, a skupia w jednym kierunku. Ponadto wiele modeli wykonywanych jest bezpośrednio z aluminium lub malowanej proszkowo stali nierdzewnej. To bardzo ważne – odpowiedni materiał sprawi, że parasol grzewczy posłuży nam przez długi czas.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ