Zielona, równo przystrzyżona trawa, piękne krzewy, drzewa i kwiaty. Czy to nie brzmi jak ogród idealny? Miłośnicy kwiatów w ogrodzie z pewnością rozmyślają nad ich odpowiednim rozmieszczeniem w okolicach domu – czy to na tarasie, czy na balkonie czy po prostu, gdzieś w ogrodzie. W aranżacji naszej kwiatowej przestrzeni pomocne okażą się designerskie kwietniki.

Kwietnik marki Kapelańczyk – 5-ka Róża 403

Interesującym stojakiem na kwiaty może okazać się propozycja marki Kapelańczyk. Produkt ten zbudowano z metalu. Jest on stabilny i będzie pełnił swoją funkcję przez wiele lat. Rozmieszczono na nim etapowo miejsca na aż pięć doniczek. Kwietnik będzie doskonale komponował się z prostymi, gładkimi donicami, którym doda niepowtarzalnego charakteru.

Możemy wybrać spośród ośmiu kolorów kwietnika. Barwy, w których się go wykonuje to: patyna (złota, srebrna, miedziana, zielona), czerń, biel, czarny mat oraz inox.

Kwietnik z pewnością zwraca na siebie uwagę. Jest dość duży, bowiem ma aż 130 cm wysokości, 55 cm szerokości i 55 cm głębokości. Produkt waży 3,25 kg. Warto zwrócić uwagę na fakt, na mamy tu miejsce na doniczki o różnej wielkości. Mniejsze ustawimy na górze, a większe na dole – to praktyczne rozwiązanie pozytywnie wpłynie na stabilność kwietnika.

Produkt jest zdobiony metalowymi roślinami. Są to liście i kwiaty, które dodają stojakowi uroku tworząc designerski przedmiot.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ