Dekoracje bożonarodzeniowe Renifer świecący z saniami - Ozdoba świąteczna

Zwierzęta, które niewątpliwie kojarzą się każdemu ze świętami? Renifery! W końcu to one ciągną sanie Świętego Mikołaja, przemierzają dalekie trasy tylko po to, aby dostarczyć dzieciom prezenty na czas! Dlatego warto mieć w swoim ogrodzie nic innego, jak właśnie ozdobę w kształcie tych uroczych zwierzaków! Postaw na renifery i wprowadź je do swojego ogródka, aby poczuć magię nadchodzących już niedługo świąt!

Świecące renifery w Twoim ogrodzie

Renifer Świecący z Saniami Ozdoba Świąteczna Xa to niezwykle ciekawy produkt, który podświetlany jest lampkami. Znajdują się one na całej długości konturów. Dzięki temu uroczo świecą, oświetlając przy tym nasz ogród i sprawiając, że prezentuje się on naprawdę magicznie podczas nadchodzących świąt. Świetnie wyglądać będzie w ogródku, na balkonie czy też tarasie. Oprócz tego skorzystać z niej można również w innych miejscach, np. przed wejściami do sklepu.

Dekoracje bożonarodzeniowe Renifer świecący z saniami - Ozdoba świąteczna

Renifer znajduje się w komplecie z saniami świętego Mikołaja. Jest od razu gotowy do użytku i podłączenia w Twoim ogródku. Obejmuje zasilanie 230 V oraz 230 do 280 białych, ciepłych lampek typu LED. Wąż świetlny wykonany został z wysokiej jakości materiału jak PCV, dzięki czemu jest on całkowicie odporny także na śnieg, deszcz czy niską temperaturę. Wymiary renifera wynoszą: wysokość – 65 cm, szerokość – 36 cm oraz długość – 62 cm. Sanie mają zaś długość 41 cm, wysokość – 60 cm oraz szerokość – 26 cm. Znajdziecie go pod tym linkiem: http://www.okazje.info.pl/

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ