Krasnale ogrodowe Baddy

Krasnale ogrodowe to takie stworki, które nieco przypominają świąteczne Mikołaje! Dlatego też warto mieć je na swoim podwórku zwłaszcza teraz, gdy zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Będą znakomitą ozdobą zwłaszcza w ogródkach osób, które nie przepadają za typowo świątecznymi ozdobami. Jeśli więc chcesz poczuć magię świąt ale nie przereklamowaną – postaw na ogrodowe krasnale.

Plust Baddy Krasnal

Krasnale ogrodowe Baddy

Plust Baddy Krasnal to urocze krasnale, które są niczym innym jak rzeźbą ogrodową wykonaną z żywicy. Dostępny jest w pięciu ciekawych kolorach, które można dopasować nie tylko do wystroju swojego ogrodu, ale także i do wnętrza! Gdy masz chęć – zabierz Baddy’ego do swojego domu. Dostępne są w różnych wysokościach, więc można je swobodnie ze sobą zestawiać. Oprócz klasycznych kolorów możemy wybrać także Plust Baddy Krasnal w wersji lakierowanej – czarnej lub białej, a także metaliczne – złote.

Plust Baddy Krasnal Light Plust 8242

Oprócz tradycyjnych krasnali dostępne są też Baddy Kransal w wersji Light LED. To ciekawe krasnale, które są nie tylko obiektem dekoracyjnym, ale też oświetleniem idealnym do domu czy ogrodu! Te małe Mikołaje wykonane są polietylenu. Posiadają zestaw oświetleniowy mini LED, dzięki czemu są znakomitym źródłem światła w praktycznie każdym ogrodzie. Nie mają dużych wymiarów – sięgają 55 cm wysokości i dostępne są w neutralnym kolorze. Ponadto mają transparentny kabel o długości 140 cm i aż 6 modułów LED. To znakomita ozdoba do każdego ogrodu!

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ