Zagospodarowanie dużego ogrodu bywa czasami problematyczne. Zwłaszcza, jeśli nie mamy zbyt wiele czasu na pielęgnację różnorodnych roślin. Poza tym, ogród powinien dawać nam też możliwość odpoczynku, a nie ciągłej, dodatkowej pracy. Warto przeznaczyć pewną jego część pod altanę, w której będziemy spędzać czas zarówno w gorące dni (chroniąc się przed upałem), jak i nieco chłodniejsze (chroniąc się przed wiatrem lub deszczem).

Altana ogrodowa AC.004.001

Doskonałym wyborem do naszego ogrodu może okazać się altana od Bello Giardino. Będzie to zarówno stylowy, jak i praktyczny element każdego ogrodu.

Altana została zbudowana z najwyższej jakości materiałów, które sprawiają, że jest ona niezwykle stabilna i bardzo trwała. Użyty do produkcji technorattan wyróżnia się wysoką odpornością na działanie zmieniających się warunków atmosferycznych (np. kolory nie wyblakną od słońca, produktowi nie zaszkodzi także mróz). Zadaszenie ogrodowego pawilonu wykonano z wodoodpornego materiału, któremu niestraszne są letnie deszcze. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w altanie od Bello Giardino są zasłony przesuwane po listwach. Dzięki temu, możemy je dowolnie układać lub elegancko upinać w narożnikach.

Ciemnobrązowa barwa altany doskonale pasuje do zieleni ogrodowych roślin. Zestawienie to pozwala na stworzenie harmonijnej kompozycji, która tworząc przestrzeń relaksu, pozwala także na podziwianie ogrodu.

Altana ma aluminiową konstrukcję. Modułowa budowa pozwala na pełną dowolność przy aranżacji. Altanę znajdziesz w porównywarce cen Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/okazja/dom-i-ogrod/bello-giardino-altana-ogrodowa-ac-004-001.html.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ