Wielkimi krokami zbliża się pora roku, w której najczęściej dominują wysokie temperatury i duże nasłonecznienie. Promienie słońca, choć przyjemne, mogą być niezwykle zdradliwe. W godzinach, gdy słońce świeci najbardziej intensywnie – powinniśmy unikać bezpośredniej ekspozycji na promienie UV. Mimo to, szkoda byłoby zamykać się w domu, jeśli mamy do dyspozycji piękny, designerski ogród! Czy jest sposób, by pogodzić ochronę skóry i przebywanie na świeżym powietrzu? Tak! Altana ogrodowa, która dodatkowo podniesie walory estetyczne okolic naszego domu.

Altana „Ewa” od Ogrodosfery

Ciekawą propozycję ma dla nas Ogrodosfera – producent przestronnej altany Ewa. Jej powierzchnia zajmuje 300×300 cm. Dzięki temu, swobodnie umieścimy ją w niemal każdym ogrodzie, a pod nią zmieścimy wszystko to, czego potrzebujemy w kąciku przeznaczonym do relaksu. Wspomniana altana charakteryzuje się sosnową konstrukcją, prostotą wykonania, a przy tym – jej montaż jest bardzo prosty.

Jej czterospadowy dach, poza zapewnieniem nam i naszym ogrodowym meblom ochrony przed słońcem, skutecznie ochroni nas także przed deszczem. Dzięki temu, że produkt ten cechuje się otwartym charakterem – możemy wejść do altanki z każdej strony, a będąc już wewnątrz – cały czas czujemy, że spędzamy czas na świeżym powietrzu. Altanę kupicie w porównywarce cen Okazje.info za 1843,00 zł.

Łatwy montaż

Wspomniany już łatwy montaż altany sprawia, że z tym zadaniem poradzi sobie właściwie każdy (warto jednak wiedzieć, że najlepiej montować obiekt z pomocnikiem). Wystarczy mieć młotek, wkrętarkę, piłę ręczną i drabinę.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ