Niekiedy, gdy pogoda nas rozpieszcza – chcielibyśmy mieć w swoim ogrodzie miejsce, w którym możemy schronić się przed uporczywymi i niekiedy niebezpiecznymi promieniami słońca. Marzy nam się odrobina cienia, ponieważ nie chcemy spędzać czasu w domu tylko korzystać z posiadania pięknego ogrodu. Zawsze lepiej przecież przebywać na świeżym powietrzu! Czy musimy od razu decydować się na budowę skomplikowanych konstrukcji architektonicznych w postaci altan, które muszą stać w raz wybranym przez nas miejscu? Nie! Poznajcie altanę ogrodową ROMA od 1001mebli.

Altana ogrodowa ROMA

Doskonałym pomysłem dla naszego designerskiego ogrodu będzie zakup altany ogrodowej marki 1001mebli o nazwie ROMA. Jej wymiary to 3 x 4 x 2,5 metra, co oznacza, że swobodnie zmieścimy pod nią zestaw mebli ogrodowych lub stół, przy którym będziemy mogli spożywać na przykład smaczne przekąski z grilla.

Zestaw ogrodowy ROMA składa się z altany ogrodowej, moskitiery oraz ścian (materiał podwojnie impregnowany 180 g). Dostępny jest w dwóch kolorach – beżowym oraz ecrii, konstrukcja w obu przypadkach pozostaje czarna.

Zalety altany

Wśród zalet altany ogrodowej ROMA warto wymienić jej wysoką odporność na działanie promieni UV. Nie dość, że produkt ochroni nas przed nimi, to sam sobie z nimi świetnie poradzi. Mamy tu na myśli to, że nie blaknie od słońca. Altana jest także odporna na zmieniające się warunki atmosferyczne. Nie sposób także pominąć jej niepowtarzalnego wzornictwa – z pewnością będzie piękną ozdobą niejednego ogrodu. Altany ogrodowej szukajcie w porównywarce cen Okazje.info.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ