Pawilony i namioty ogrodowe Markiza manualna OPP 3 x 2 m

Komfortowy wypoczynek na zacienionym tarasie lub w pięknym ogrodzie to doskonały sposób, by miło spędzić czas wolny. Zimne napoje, ulubiona książka i ptasie trele – czy można chcieć czegoś więcej? Niezapomniany relaks i wyciszenie zapewnią przeciwsłoneczne ochraniacze, czyli markiza lub parasol.

Markiza czy parasol?

Zarówno ogrodowa markiza, jak i parasol zapewniają przyjemny i pożądany w czasie letnich upałów cień. Wybór odpowiedniego rozwiązania wydaje się prosty, rzeczywistość weryfikuje jednak to stwierdzenie, stawiając wiele osób przed dylematem – markiza ogrodowa czy parasol? Markiza sprawdzi się idealnie w przypadku małego tarasu lub balkonu. Urządzenie to jest montowane na ścianie i zajmuje stosunkowo niewiele miejsca. Parasol należy osadzić na aluminiowej lub plastikowej podstawie i postawić na ziemi, przeznaczając na ten cel określoną ilość przestrzeni użytkowej. Istnieją co prawda parasole montowane do barierki okalającej taras lub balkon, są to jednak rozwiązania, których nie można przesuwać z miejsca w miejsce w sytuacji, gdy słońce zmieni swoje położenie.

Pawilony i namioty ogrodowe Markiza manualna OPP 3 x 2 m

Zalety markizy i parasola Główną zaletą markizy jest to, że nie zajmuje ona zbyt wiele miejsca użytkowego, a tym samym idealnie sprawdza się w przypadku małego tarasu lub balkonu. Markiza łatwo się składa i rozkłada za pomocą korbki, jest sterowana napędem elektryczny, ponadto nie trzeba szukać dla niej dodatkowego miejsca w domu. Wśród zalet parasola warto wymienić możliwość regulowania kąta nachylenia oraz wysokości, stabilny i wytrzymały stelaż, stabilną konstrukcję oraz walory estetyczne – parasol stanowi niepowtarzalną ozdobę tarasu.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułJaką furtkę wybrać?
Następny artykułBasen w ogrodzie

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ