Zestawy mebli ogrodowych TecTake Zestaw mebli do ogrodu Lounge Sunny Island Muszla czarny 401111

Szukasz ciekawego zestawu, który jednocześnie spełni Twoje wszystkie wymagania? Jeśli tak, to zestaw mebli do ogrodu Lounge Sunny Island Muszla będzie wyborem idealnym. To wielofunkcyjny zestaw, który jednocześnie może być stolikiem, pufami, sofą ogrodową i łóżkiem! Zobacz, co potrafi ten mebel!

Designerski mebel multifunkcyjny

Lounge Sunny Island Muszla to wysokiej jakości zestaw, który sprawdzi się swoją drogą nie tylko w ogrodzie, ale również i na tarasie, w ogrodzie zimowym czy na dużym balkonie. Wykonana jest w całości z poliratanowego materiału i posiada składany dach. Po jego złożeniu, daszek może być przymocowany za pomocą wygodnego rzepu. Sprawia, to, że model prezentuje się bardzo elegancko.

Zestawy mebli ogrodowych TecTake Zestaw mebli do ogrodu Lounge Sunny Island Muszla czarny 401111

Możliwość wielu kombinacji pozwala swobodnie korzystać z mebli. Nadaje się jako praktyczny i ciekawy w użyciu zestaw do siedzenia wraz z przyjaciółmi, jak i po złożeniu i dołączeniu do siebie kolejnych elementów jako wygodne łóżko. Ma wyjmowane i miękkie nakładki na siedzenie. Grubość gąbki to 5 cm. Oprócz tego ma aluminiową, stabilną ramę, która jest lakierowana. Stabilność zapewniają regulowane indywidualnie nóżki. Swobodne czyszczenie zapewnia powłoka hydrofobowa.

W zestawie znajdziemy:

  • stół
  • poduszki
  • siedziska
  • dach z możliwością złożenia

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ