Ogrodowy fotel bujany Simon
Źródło: ogrodosfera.pl

Podczas poszukiwań idealnego fotela bujanego do naszego ogrodu natrafiłam na sklep ogrodosfera.pl i jestem nim absolutnie oczarowana! Z pewnością jeszcze do niego powrócę i stopniowo zamienię mój ogród w niezwykle przytulny kącik jak również z chęcią podzielę się wrażeniami z dokonanego zakupu.

Ogólne wrażenie o sklepie

Sklep jest doskonale wyposażony we wszystkie najniezbędniejsze elementy wystroju każdego ogrodu. Znajdziemy tam elementy architektury ogrodowej takie jak altany, domki ogrodowe, meble i oświetlenie do ogrodu oraz wszystko, co jest nam niezbędne do pracy w ogrodzie, a więc szklarnie, kompostowniki i najpotrzebniejsze narzędzia ogrodowe. Dla najmłodszych użytkowników ogrodu znajdziemy tam basenu, piaskownice, domki, huśtawki i wiele, wiele więcej.

Sklep gwarantuje dostawę w terminie 5 dni roboczych, jeśli czas realizacji zamówienia będzie dłuższy jest to konsultowane z klientem – od nas zależy decyzja, czy jesteśmy w stanie poczekać dodatkowo kilka dni czy rezygnujemy z zakupu. Koszty dostawy zaczynają się już od 15 zł.

Moje zakupy

Wertując ofertę sklepu ogrodosfera.pl natrafiłam na przepiękny fotel bujany Simon. Niezwykły design, delikatne zdobienia i oryginalny kolor spowodowały, że zdecydowałam się właśnie na niego. Zgodnie z obietnicą na stronie produktu, fotel dotarł do mnie w przeciągu 5 dni roboczych a ponieważ skorzystałam z aktualnej promocji przesyłka była darmowa. Huśtawka jest niezwykle wygodna, ogród zdecydowanie zyskał więcej uroku a ja jestem zakochana w półkach z obu stron kanapy – na jednej zagości wkrótce donica z pachnącymi kwiatami, drugi posłuży mi za podręczny stoliczek.

Zakup przebiegł pomyślnie a szeroka oferta sklepu ogrodosfera.pl z pewności skłoni mnie do ponownej wizyty na tej stronie. Przeczytajcie więc opinie na temat ogrodosfera.pl a następnie zapoznajcie się z asortymentem na stronie.

ogrodowy fotel bujany Simon
Źródło: ogrodosfera.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ