Miloo - fotel obrotowy TWIST

Jednym z głównych trendów w designie mebli ogrodowych jest obecnie inspiracja naturą, a więc kształtami i wzorami, które możemy podejrzeć w przyrodzie. Dotyczy to również foteli ogrodowych, które poza zapewnieniem nam wygody i komfortu świetnie wpasują się do niemal każdego ogrodu. Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje takich „naturalnych” foteli.

Max-Land – fotel wiszący

Niezwykły design przypominający ptasie gniazdo wykonane z patyczków. Fotel wiszący składa się z dwóch podstawowych elementów – ze stelażu, na którym możemy zawiesić całą konstrukcję oraz z kosza. Dodatkowo w zestawie znajduje się sprężyna amortyzująca oraz zestaw poduszek. Sam fotel możemy zawiesić na stelażu lub na grubej gałęzi. Dzięki temu uzyskamy efekt bujanego hamaka, jednak bardziej stabilnego, z którego tak łatwo nie spadniemy. Całość wykonana jest ze stalowych rur, dodatkowo ozdobne elementy kosza zostały pokryte syntetycznym rattanem. Wysokość stojaka to 205 cm, średnica jego podstawy to 105 cm. Kosz ma wymiary 120 cm x 106 cm x 70 cm. Maksymalny udźwig to 120 kg.

MaxLand - fotel wiszący

Fotel rattanowy szaro-beżowy

Fotel wykonany w całości z wytrzymałego i łatwego do wyczyszczenia rattanu również nawiązuje swoim designem oraz kolorystyką do naturalnego ptasiego gniazda. Kolory ziemi pozwolą mu harmonijnie zgrać się z naszym ogrodem. Odpowiednie wyprofilowanie oparcia zapewni nam wysoki poziom komfortu oraz wypoczynku. Wymiary fotela to 72 cm (wysokość) x 87 cm (szerokość) x 79 cm (głębokość).

fotel rattanowy szaro-beżowy

Miloo – fotel obrotowy TWIST

Jest to kolejny fotel w którym możemy uwić swoje „gniazdko” na długie godziny. Całość wykonana została z eco-rattanu, fotel będzie więc wytrzymały, łatwo będzie go również wyczyścić. Dodatkowym udogodnieniem jest obrotowe siedzisko, dzięki czemu będziemy mogli bez konieczności ruszania się z miejsca obserwować każdy kąt naszego ogrodu lub swobodnie rozmawiać z zaproszonymi gośćmi. Fotel o wymiarach 99 cm x 81 cm x 201 cm dostępny jest na rynku w dwóch wariantach kolorystycznych – beżowy z czarną poduszką oraz biały z szarą poduszką.

Miloo - fotel obrotowy TWIST

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ