Latem, kiedy dni są dłuższe i cieplejsze, chętnie spędzamy czas w naszych ogrodach lub na tarasach. Grillujemy, spożywamy tam różne posiłki, opalamy się, odpoczywamy, oddajemy lekturze książek na przykład na hamakach. Brzmi błogo i sielsko, prawda? Niestety, relaks mogą skutecznie zakłócić nam owady, które natrętnie kąsają pozostawiając po sobie, w najlepszym przypadku, jedynie swędzące ślady. Co robić, by w pełni korzystać z posiadania designerskiego ogrodu bez nieustającej walki z nieproszonymi gośćmi?

Postaw na świecę antykomarową

Dobrym wyborem może okazać się zakup świecy antykomarwej K-3 130 g, dostępnej w ofercie sklepów Castorama. Jest to akcesorium ogrodowe, które pozwoli nam cieszyć się wieczorami w ogrodzie bez troski o ukąszenia komarów.

A może elektryczny odstraszacz?

Kolejną propozycją, która pomoże nam pozbyć się komarów jest odstraszacz komarów 731001 marki Bioogród. Wystarczy umieścić go w kontakcie i cieszyć się spokojem! Produkt obejmuje swym zasięgiem powierzchnię do 30 m2.

Problem z osami? Wybierz pułapkę!

Gdy w okolicy naszego ogrodu pojawiły się osy – musimy sobie jakoś z nimi poradzić. Wiele osób jest uczulonych na ich bolesne użądlenia, nic więc dziwnego, że zazwyczaj nie chcemy żyć w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Pomoże nam pułapka na osy BO-CAMP.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ