Narzuty i koce DOMAREX Koc Parker

Gdy nadchodzi lato mamy często wysokie temperatury, jednak potrafią one spaść wieczorem nawet o kilka stopni. W tym czasie nie musimy przecież siedzieć w domu, lecz dalej możemy rozkoszować się letnią aurą w ogrodzie. Wystarczy jedynie odpowiednio poradzić sobie z chłodniejszą temperaturą. Jak sobie z tym poradzić?

Postaw na koce

Chłodne wieczory to nie problem, o ile odpowiednio zaopatrzymy swój ogródek. Przede wszystkim postawmy na ciepłe koce i pledy, bo to idealne źródła ciepła w niepogodę. Świetnie sprawdzą jako źródło ciepła, którym możemy otulić nasze plecy czy ramiona. Dostępne są zarówno koce standardowych wymiarów – 150 x 200 cm, jak i większe 200 x 240 cm, które ze względu na wielkość mogą nie odpowiadać każdemu. Jednak świetnie nadają się do stosowania np. przez dwie osoby. Jeśli zaś potrzebujemy mniejsze kocyki np. tylko na kolana – postawmy na modele dla dzieci – są krótsze, a często wykonane z delikatnych, miłych w dotyku materiałów.

Narzuty i koce DOMAREX Koc Parker

Oprócz tego, koce to świetny sposób, by nieco ozdobić np. ogrodowe meble. Tym bardziej, że pledy mogą posiadać dekoracyjny splot, wyraźniejszą, ozdobną fakturę czy nietypowy kolor. Dużo ciepła zapewnią koce wełniane, które sprawdzą się każdą porą roku. Ponadto znakomicie chłoną wilgoć. Popularnością cieszą się także koce polarowe, które można utrzymać w czystości – wystarczy po prostu przeprać ja w pralce, a mimo to zachowują swoje właściwości. Sprawdź najciekawsze koce, jakie znajdziesz na Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/dom-i-ogrod/narzuty-i-koce/.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ